Webinar poprowadzili

 • Magda Zdunek

  Business Development Manager

  Ekspertka Fordata, której doświadczenie pozwala na efektywną współpracę z liderami branży M&A. Poza rynkiem transakcyjnym interesuje się muzyką alternatywną i sztuką.

 • dr Marcin Chomiuk

  Radca prawny, Partner JDP

  kieruje Zespołem Transakcyjnym (Corporate/ M&A) i Doradztwa Kontraktowego. Ekspert w zakresie prawa spółek, transakcji M&A oraz doradztwa kontraktowego. Specjalizuje się w doradztwie na rzecz wiodących przedsiębiorców z branży automotive, produkcyjnej oraz nowoczesnych technologii.

 • Magdalena Bartnik

  Adwokat, Senior Associate w JDP

  Zajmuje się projektami transakcyjnymi, fuzji i przejęć, w tym share deals, asset deals i joint ventures, łącznie z prowadzeniem badań due diligence. Prowadzi bieżącą obsługę korporacyjną oraz kontraktową polskich i zagranicznych przedsiębiorstw na gruncie prawa cywilnego oraz handlowego, jak i w zakresie corporate governance oraz compliance.

 • Anna Matusiak-Wekiera

  Radca prawny, kieruje Zespołem Ochrony Danych Osobowych i Compliance

  Doradza w zakresie zgodności procesów biznesowych z przepisami ochrony danych osobowych i compliance, wdrożeń przepisów RODO, audytów powdrożeniowych, jak również wykonuje funkcję inspektora ochrony danych (IOD). Doradztwo prawne obejmuje transfery danych poza EOG oraz przetwarzanie danych osobowych w grupach kapitałowych, jak również bieżące wsparcie dla IOD.

Webinar "Bezpieczny proces due dilligence – praktyczne aspekty prawne i techniczne"

Już za nami!

OBEJRZYJ VIDEO OBEJRZYJ VIDEO
Agenda webinaru
Udane badanie prawne, podatkowe i finansowe to często podstawa udanej transakcji albo rezygnacji z niej.

Podczas webinaru odpowiedzieliśmy na pytania, jak sprawnie przygotować i przeprowadzić taki proces, omijając pułapki prawne i techniczne, na które można się w toku due diligence natknąć:

 • Jak sprawnie przygotować się do procesu DD?

 • Jakie dane można legalnie ujawniać konkurentowi w ramach DD?

 • Jak chronić tajemnicę przedsiębiorstwa i spółki?

 • Jak zabezpieczyć dane osobowe i jak wybrać dostawcę VDR?

 • Po co i jak zarchiwizować przekazane informacje i dokumenty?

NAGRANIE Z WEBINARU NAGRANIE Z WEBINARU

Organizatorzy

Czołowym dostawca usługi Virtual Data Room w Polsce i w regionie CEE. Rozwiązanie Fordata VDR wspiera największe transakcje M&A, IPO, inwestycje Private Equity i prywatyzacje. W oparciu o autorskie systemy informatyczne, bazujące na technologii VDR, pomaga klientom w zarządzaniu dokumentami i komunikacją podczas procesów transakcyjnych. Fordata zrealizowała dotychczas ponad 1200 transakcji.

Ekspercka, niezależna kancelaria prawna zorientowana na osiąganie celów biznesowych klientów. Specjalizuje się w zastępstwie procesowym i doradztwie prawnym dla wybranych branż. Oferuje doradztwo prawne najwyższej jakości dedykowane wybranym branżom. Pracuje w szczególno dla firm z sektorów: finansowego, nowoczesnych technologii, produkcji, infrastruktury, transportu, usług profesjonalnych.