Eksperci webinaru

 • Marcin Rajewicz

  Key Account Manager

  Ekspert ds. rynków finansowych Fordata, którego doświadczenie pozwala na efektywną współpracę z liderami branży M&A. Dynamiczny i konkretny, zarówno w biznesie jak i swojej pasji - piłce nożnej. Marcin dokłada wszelkich starań, aby VDR przyczynił się do realizacji celów klientów Fordata.

 • Artur Wilk

  Manager w Navigator Capital Group

  Manager w Departamencie fuzji i przejęć w Navigator Capital Group. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas realizacji projektów fuzji i przejęć oraz wyceny przedsiębiorstw, analizach projektów inwestycyjnych, pozyskiwaniu inwestorów, komercjalizacji własności intelektualnej, procesach transferu technologii oraz litigation.

 • mec. Jarosław Chałas

  Partner Zarządzający w Chałas i Wspólnicy

  Ceniony specjalista w zakresie transakcji fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji. Doświadczony znawca prawa kontraktów. Doradzał kluczowym polskim przedsiębiorcom i grupom kapitałowym przy projektach restrukturyzacyjnych oraz inwestycyjnych. Jarosław Chałas jest ekspertem Business Centre Club w zakresie prawa gospodarczego, arbitrem Sądu Arbitrażowego przy PKPP Lewiatan i Sądu Polubownego przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie oraz członkiem zarządu Baltic Bussines Forum.

Webinar "Podsumowanie roku 2023 i prognozy na rok 2024 w branży M&A"

Już za nami!

OBEJRZYJ VIDEO OBEJRZYJ VIDEO
Agenda webinaru

 • Podsumowanie roku 2023 na rynku transakcyjnym

 • Prognozy na rok 2024 dla branży M&A

 • Eksperckie spostrzeżenia od doradcy prawnego

 • Wpływ Virtual Data Room na procesy transakcyjne

 • Sesja pytań i odpowiedzi

NAGRANIE Z WEBINARU NAGRANIE Z WEBINARU

Organizatorzy

Czołowym dostawca usługi Virtual Data Room w Polsce i w regionie CEE. Rozwiązanie Fordata VDR wspiera największe transakcje M&A, IPO, inwestycje Private Equity i prywatyzacje. W oparciu o autorskie systemy informatyczne, bazujące na technologii VDR, pomaga klientom w zarządzaniu dokumentami i komunikacją podczas procesów transakcyjnych. Fordata zrealizowała dotychczas ponad 1200 transakcji.

Wraz z Domem Maklerskim Navigator jest czołowym niezależnym doradcą finansowym dla przedsiębiorstw specjalizującym się w transakcjach M&A oraz publicznych i prywatnych emisjach akcji i obligacji. W ciągu ostatnich lat Grupa Navigator zrealizowała ponad 35 transakcji różnego typu. Navigator Capital wraz z Domem Maklerskim Navigator zajmują wysokie pozycje w niezależnych rankingach oceniających aktywność podmiotów doradczych na rynku polskim.

Gość webinaru

Kancelaria prawna z ponad 29-letnim doświadczeniem w skutecznym doradztwie prawnym dla biznesu. Dzięki wiedzy zdobytej przez lata współpracy z dużymi podmiotami gospodarczymi m.in. z sektora energetycznego, farmaceutycznego, informatycznego, chemicznego, petrochemicznego, spożywczego czy FMCG, potrafimy pomóc w osiągnięciu przewagi konkurencyjnej.

,