Ania i Dawid w FORDATA

Z początkiem listopada współpracę z nami rozpoczęli Ania i Dawid. To świetni specjaliści i zarazem nieskończenie sympatyczni ludzie, którzy swoim doświadczeniem wzmocnią prężnie rozwijające się działy marketingu i IT. Nie mogliśmy nie skorzystać z okazji przybliżenia Wam tego, co robią. Oto, co Ania i Dawid opowiedzieli nam o sobie.
Ania i Dawid w FORDATA

Ania, nowa Marketing Specialist w FORDATA:

Jestem humanistą, który planował pójść na ASP, a ostatecznie ukończył na wydziale Fizyki studia na kierunku Akustyka, Protetyka słuchu i ochrona przed hałasem (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu). Nie ma rzeczy niemożliwych ;)
Mam plan rozwijać się w Social Media i Employer Brandingu. Myślę, że te dwa tematy da się świetnie połączyć i pozyskać dzięki nim nowych klientów, ale też pokazać firmę od tej “ludzkiej” strony i zainteresować potencjalnych kandydatów do pracy właśnie u nas :) Poza tym uważam, że social media w pewnym momencie mogą wyprzeć tradycyjne strony www i że sprzedaż, kontakt z klientem i cała komunikacja przeniesie się właśnie tam.
Poza pracą moje zainteresowania idą w mocno kreatywną stronę – od ukwiecania ślubów, przez projektowanie wnętrz, aż po rysunek i grafikę. Nie wyobrażam sobie życia bez wody, dlatego w przyszłości planuję mieszkać zawsze w jej pobliżu.

Dawid, Fullstack .NET Developer w FORDATA

Jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej. Ukończyłem również studia podyplomowe na kierunku Aplikacje Internetowe i mobilne. Pierwsze kroki zawodowe stawiałem w branży automatyki, a od kilku lat pracuje jako programista .NET. Jedną z moich pasji są podróże, lubię poznawać nowe miejsca i lokalne zwyczaje. Podróże staram się tak planować, aby jak najbardziej wykorzystać czas i odwiedzić jak najwięcej interesujących mnie miejsc (co nie oznacza ślepego pędu z punktu A do B).
Moim celem zawodowym jest przede wszystkim rozwój kompetencji z dziedziny programowania. Oprócz tego chciałbym poszerzać swoją wiedzę w tematach związanych z bezpieczeństwem w IT oraz kryptografią.
Wolny czas staram się spędzać aktywnie, lubię wybrać się na rower lub rolki, ale od czasu do czasu również obejrzeć dobry film. Oprócz tego spędzam go na zgłębianiu interesujących mnie branżowych tematów i tworzeniu własnych aplikacji, dzięki czemu uczę się nowych rzeczy.
Aniu, Dawidzie, dzięki, że jesteście nami. Mocno trzymamy za Was kciuki!

Udostępniaj poufne dane bezpiecznie

Wypróbuj FORDATA VDR bezpłatnie przez 14 dni

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn
Może Cię też zainteresować