Do Polski zleciały bociany, a do nas nowi pracownicy!

Chociaż wiosna już w pełni, u nas rozkwit trwa! Do naszej załogi dołączyli właśnie: Jagoda, która pełnić będzie swoje obowiązki na stanowisku Office Managera, oraz Marceli, który spełniać się będzie na stanowisku specjalisty ds. marketingu. Sprawdźcie, co o sobie powiedzieli w naszym artykule.

Kilka słów od Marcelego:

Jestem pasjonatem marketingu i mam szczęście zajmować się nim zawodowo. Jako specjalista ds. Marketingu, przez ostatnie lata pracowałem nad rozwojem skutecznych strategii marketingowych i komunikacyjnych. Prywatnie moim największym obszarem zainteresowania jest muzyka. Zajmuje się nią zarówno jako DJ w poznańskich lokalach, ale także jaki producent w zaciszu domowego studio :) We wrześniu tego roku będę bronił pracy licencjackiej w ramach kierunku Stosunki Międzynarodowe ze specjalizacją Biznes międzynarodowy i gospodarka światowa (UAM, WNPID).
Marceli przy konsolecie DJ

Co robisz w wolnym czasie?

Wolny czas jest dla mnie przede wszystkim przestrzenią do pielęgnowania relacji z bliskimi mi osobami poprzez wspólne aktywności. Ich zakres jest dosyć standardowy, wspólne uprawianie sportu, odkrywanie nowych punktów gastronomicznych na mapie Poznania czy przesiadywanie w domowym studio tworząc muzykę. Odpoczywam kiedy jestem z ludźmi, jednak od czasu do czasu robię sobie również dzień na wyciszenie – samotny spacer na Cytadeli z ulubionym podcastem na słuchawkach i dobrą kawą w ręce to stały punkt tygodniowego harmonogramu.

Co Cię inspiruje?

Inspirację czerpię z otaczającej mnie rzeczywistości, choć to wyświechtany frazes, to faktycznie tak to postrzegam. Zaczynając od osób mijanych na chodniku, przez najzwyklejsze interakcje ze sprzedawcą w piekarni, a na dogłębnym researchu firmy, której spot/kampania mnie zainteresowała kończąc. Oczywiście odpowiednio grupuje swoje inspiracje – nie wszystko i nie wszędzie się sprawdzi :) Dlatego w notatniku zawsze odpowiednio segreguję dany pomysł lub koncept, jako patent na utwór muzyczny, jako ciekawy visual do wykorzystania w pracy itd. Kategorii jest naprawdę sporo.
Jagoda na koniu

Kilka słów od Jagody:

Jestem absolwentką Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu. Przez ponad 10 lat zajmowałam się masażami i szeroko pojętą fizjoterapią. Kilka lat temu postawiłam jednak na pracę biurową, ale nadal pomagam innym, tylko już na innej płaszczyźnie. Teraz są to Zarząd i koledzy z biura FORDATA. W wolnym czasie, którego mam mało, z racji posiadania dwójki dzieci, jeżdżę konno. To moja nieprzemijająca pasja od ponad 25 lat!

Czy masz na tym polu jakieś większe sukcesy?

Nie wiem czy to można nazwać sukcesem, to raczej poziom zaawansowania: wielokrotny udział w towarzyskich zawodach w skokach przez przeszkody, coroczny udział w Hubertusach, Srebrna Odznaka Jeździecka.
Nigdy nie zastanawiałam się nad tym, skąd to się wzięło. Wychowywałam się z końmi, mój ojciec je hodował, więc to przyszło tak naturalnie, jak oddychanie, ale chyba jest to po prostu coś, w czym jestem najlepsza. Może obok pieczenia ciast, tortów, co faktycznie uwielbiam i bardzo często robię.

A o czym marzysz?

Marzę o podróżach na Bliski Wschód i do Afryki. Najfajniej gdyby to była jednocześnie podróż w czasie. Chętnie odwiedziłabym Kenię z początku XX wieku. Uwielbiam wszelką literaturę okołowojenną i z początków XX wieku, jak na przykład “Cień wiatru” Carlosa Ruiza Zafona.
Jagoda, Marceli – ogromnie się cieszymy, że tak interesujące osoby dołączyły do naszego zespołu! Życzymy Wam mnóstwa pozytywnych doświadczeń!

Udostępniaj ponad 30 formatów plików

W pełni bezpiecznie z FORDATA VDR

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn
Może Cię też zainteresować