FORDATA nagrodzona jako Top10 PropTech Solution Provider 2020!

FORDATA znalazła się w gronie dziesięciu najlepszych dostawców rozwiązań dla branży nieruchomości 2020 roku prestiżowego magazynu CIO Applications Europe. Nagroda jest przyznawana firmom, których usługi i produkty pomagają rozwijać sektor Real Estate.

W tym roku nagroda ma szczególne znaczenie. Branża nieruchomości, a zwłaszcza sektor biurowy, podlega dynamicznemu przekształceniu w związku z pandemią COVID-19. Wiele firm, które wynajmują przestrzeń biurową do prowadzenia działalności, zmieniło tryb pracy na zdalny. Przekształceniu uległ podstawowy model działania wielu przedsiębiorstw, przez co czasowo zamykane są niekiedy całe biurowce, a umowy najmu podlegają renegocjacji. W nowych warunkach właściciele nieruchomości muszą podejmować nowe działania optymalizacyjne.
Mimo wahań, także na rynku M&A, branża Real Estate pozostaje jednak atrakcyjnym celem inwestycyjnym, a obok powierzchni biurowych zmianom podlega sektor logistyczny i magazynowy, który został wzmocniony przez zwiększające się zapotrzebowanie na e-commerce. Wspólnym wyzwaniem wszystkich tych sektorów jest dziś optymalizacja działania i odpowiednie zarządzanie danymi, które mają wpływ na koszty i czas trwania procesów. Zauważalnie przyspieszyła cyfryzacja całego sektora, która jest odpowiedzią na te wyzwania.
System FORDATA Virtual Data Room daje firmom z branży nieruchomości komercyjnych szansę na zyskanie kontroli nad danymi w zmieniających się warunkach. VDR pozwala skrócić czas postępowań, sprawniej zarządzać obiegiem dokumentacji między klientami i partnerami biznesowymi, a także zapewnia bezpieczeństwo dokumentów od strony technologicznej i prawnej, nie tylko w kontekście najmu powierzchni biurowej.
Nagroda w kategorii Top10 PropTech Solution Provider jest wyrazem uznania dla rozwiązań, które FORDATA oferuje branży Real Estate, nie tylko w tych wymagających czasach. To dla nas ogromne wyróżnienie! Jako intuicyjne narzędzie SaaS system realnie usprawnia pracę wielu podmiotów – właścicieli nieruchomości, deweloperów, dzierżawców, audytorów czy organów nadzorujących – zaangażowanych w proces w środowisku online, co zwróciło uwagę magazynu CIO Applications. Jesteśmy doskonale przygotowani na wyzwania, które niesie nagłe przyspieszenie cyfryzacji branży nieruchomości. Dzięki temu wiele firm może uzyskać niezbędne wsparcie.
W związku z nagrodą najnowsze wydanie papierowe magazynu CIO Applications opublikuje wywiad z Aleksandrą Porębską-Nowak i Aleksandrą Prusator. Założycielki FORDATA dzielą się w nim uwagami na temat tego, jakie korzyści Virtual Data Room przynosi firmom z branży Real Estate. Materiał przeczytacie także na stronie internetowej magazynu, do czego już teraz gorąco zachęcamy!

Pandemia okiem dostawcy Virtual Data Room - co zyskuje branża nieruchomości?

Śledzimy przebieg wydarzeń zarówno jako firma wynajmująca biuro u właściciela nieruchomości, jak i dostawca narzędzia PropTech wykorzystywanego przez szereg firm z sektora nieruchomości. Doskonale rozumiemy, w jakiej sytuacji znalazła się branża Real Estate. Naszymi spostrzeżeniami dzieliliśmy się między innymi w artykule „Elastyczne biuro – jak odpowiedzieć na nowe potrzeby”.
Obecnie zarówno sektor biurowy, jak i projekty BTS, parki przemysłowe mają dostęp do narzędzi, które pozwolą zoptymalizować ich działania. Virtual Data Room jest nieodzownym składnikiem cyfrowego sukcesu tych firm.
Jesteśmy świadomi, że potrzeba nowych strategii optymalizacyjnych nie zniknie, bo w tę stronę zmierza cały świat biznesu. Jako firma technologiczna wiemy, że będziemy w stanie sprostać oczekiwaniom przedsiębiorców i zapewnić spokój ducha firmom z branży nieruchomości oraz ich partnerom.

FORDATA Viewer na Androida!

Bezpieczeństwo i wygodny dostęp do informacji w Twoim telefonie.

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Może Cię też zainteresować