FORDATA nominowana do CEE M&A Awards

27 lutego 2017 Z życia firmy, Konferencje | Wydarzenia

Już 23 marca br. w Warszawie odbędzie się pierwsza Gala CEE M&A Awards. Będzie to wydarzenie, podczas którego zostaną uhonorowane najbardziej aktywne podmioty z sektora fuzji i przejęć w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. FORDATA została nominowana do nagrody w kategorii „Professional Service Provider”.

Podczas pierwszej ceremonii CEE M&A Awards zostaną wręczone nagrody rozpoznawalnym i świadczącym wysokiej jakości usługi firmom  z sektora inwestycji oraz fuzji i przejęć w regionie CEE. Organizatorem wydarzenia jest “M&A Director Magazine”, “CEO Manufacturing Magazine” oraz “EuropaProperty”.

Nagrody zostaną wręczone w 12 kategoriach inwestorom, firmom i osobom prywatnym, które odniosły największe sukcesy w ciągu 2016 roku, a także brały udział w znaczących transakcjach inwestycyjnych.

FORDATA została nominowana do nagrody w kategorii „Professional Service Provider” jako czołowy dostawca systemu Virtual Data Room oraz firma, która dostarczała swoje usługi w największej chińskiej inwestycji w Polsce i jednocześnie największej akwizycji w przemysł związany ze środowiskiem w Europie Środkowo-Wschodniej. Była to transakcja sprzedaży polskiej firmy gospodarowania odpadami, Novago sp. z o.o. przez Abris Capital Partners na rzecz China Everbright International Limited. Jej wartość wyniosła 123 mln EUR.

W uroczystej gali CEE M&A udział weźmie ponad 200 decydentów z najbardziej aktywnych funduszy Private Equity, Venture Capital oraz firm działających w sektorze fuzji i przejęć chcących wejść na polski lub środkowo-wschodni europejski rynek. Ceremonia odbędzie się 23 marca br. o godz. 18:30 w Hotelu InterContinental w Warszawie.

Więcej informacji znajduje się TUTAJ.

Logo pobrane ze strony Organizatora.