FORDATA wspiera projekt „Oswoić dorosłość”

Joanna Ratajczak
16/07/2018

Wzruszenie i radość – takie emocje towarzyszyły nam, kiedy otrzymaliśmy od Fundacji Pomocy Dzieciom „Tak po Prostu” podziękowania. Piękne podziękowania za nasz wkład w projekt „Oswoić dorosłość”. Było to ogromne, ale bardzo pozytywne zaskoczenie.

Projekt „Oswoić dorosłość” to innowacyjny w skali kraju program wsparcia pełnoletnich wychowanków Domu dla Dzieci i Młodzieży „Szansa” w Kosewie opuszczających placówkę w rozpoczęciu dorosłego życia. W ramach projektu powstało 11 wyremontowanych i wyposażonych mieszkań, a każdy z wychowanków otoczony jest opieką mentora.

W FORDATA odpowiedzialność społeczna biznesu ma szczególne znaczenie. Cieszymy się, że i nasza mała cegiełka wsparcia przyczyniła się do budowy miejsca, gdzie młodzi ludzie bezpiecznie i spokojnie wkroczą w dorosłość.

Członkowie Fundacji zrealizowali świetny i wyjątkowy projekt, za który należą im się ogromne brawa! Więcej o projekcie, etapach jego realizacji, partnerach warto przeczytać TUTAJ:

D Z I Ę K U J E M Y ! ! !

Zdjęcie: Archiwum FORDATA, Pixabay

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Joanna Ratajczak
Marketing Specialist
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Obserwuj nas
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Nie akceptuję / AKCEPTUJĘ Polityka prywatności