Kasia w dziale sprzedaży

Listopad był świadkiem powiększenia się naszego zespołu o kolejną odpowiednią osobę na odpowiednim stanowisku. Ze wsparciem dla Działu Sprzedaży przybyła Kasia – nowa Junior Account Executive – która zdecydowała się połączyć kolejny już kierunek studiów z nabywaniem doświadczenia zawodowego właśnie pod auspicjami FORDATA. Witaj, Kasiu!
Kasia w FORDATA

Oto kilka słów od Kasi specjalnie dla Bloga FORDATA:

Jestem absolwentką stosunków międzynarodowych oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także przyszłą absolwentką zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Nie wykluczam dalszej kariery akademickiej. 😊
Stawiam swoje pierwsze kroki w szeroko pojętym biznesie i z zainteresowaniem obserwuję procesy w FORDATA, nie tylko te sprzedażowe. Bliska mi jest tematyka zasobów ludzkich oraz kwestie związane z onboardingiem, komunikacją wewnętrzną i szeroko pojętą kulturą organizacyjną.
A czym się interesujesz w wolnym czasie?
Interesuję się stosunkami międzynarodowymi, w tym politycznymi. Radość sprawia mi działalność społeczna i charytatywna. Uwielbiam podróże, które zawsze odbywam po swojemu.
Marzą mi się podróże dalsze niż Europa (głównie USA, Kanada, ale też Afryka, Bliski Wschód i Azja Centralna). Póki co realizuję się amatorsko jako organizatorka wycieczek i przewodniczka dla znajomych i rodziny. Tak właściwie z kimkolwiek gdzieś wyjeżdżam, zawsze to ja w takich sytuacjach ogarniam transport, zakwaterowanie, ubezpieczenie, układam jakiś wstępny plan wyjazdu, atrakcje, itp. – nawet spotkania z lokalsami. 😄
Praktyczna organizatorka? Jesteśmy na tak! Kasiu, witaj w naszej drużynie!

Udostępniaj ponad 30 formatów plików

W pełni bezpiecznie z FORDATA VDR

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn
Może Cię też zainteresować