Marianna objęła stanowisko Project Managera! Jak wygląda jej dzień w pracy?

Zmiany w FORDATA! Marianna właśnie awansowała na stanowisko Kierownika Projektu. Gratulujemy! Aby uczcić ten awans, przygotowaliśmy krótki film, który pokaże Wam, jak wygląda typowy dzień z życia Managerki naszego Działu Obsługi Klienta!

Czym będzie zajmować się Marianna? Obok zarządzania kluczowymi projektami Klientów, obejmie również funkcję Incident Managera, Business Relationship Managera, będzie zarządzać pracą Działu Obsługi Klienta oraz prowadzić coaching, a także zajmować się rozwojem produktu i wprowadzaniem usprawnień w pracy zespołu.

Przy okazji zapytaliśmy Mariannę o to, co jest jej największym wyzwaniem zawodowym.

Żyję zgodnie z zasadą "Expect the unexpected".

Staram się być elastyczna i gotowa na wyzwania, działać szybko i efektywnie. Praca w Dziale OK tego wymaga. Dużym wyzwaniem jest dla mnie praca pod presją czasu, kiedy masz świadomość, że powodzenie procesu zależy również od Twojej wiedzy. Na szczęście nabyte doświadczenie, dobre praktyki i wsparcie zespołu pomaga mi codziennie stawać na wysokości zadnia.

Każde zgłoszenie i każdy kontakt traktuję indywidualnie, bo i każdy klient wymaga innego podejścia. Poza zebraniem wszystkich informacji technicznych staram się również wybadać potrzeby każdego klienta i dostosować się do nich, jak tylko mogę. Dbam, aby kontakt odbywał się w przyjaznej atmosferze, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i obsługi klienta, a jednocześnie trudności zostały rozwiązane szybko i sprawnie, tak aby użytkownik mógł jak najprędzej powrócić do swojej pracy. Jeśli zgłoszenie wymaga głębszej analizy, która zajmie więcej czasu, staram się przygotować dla tej osoby workaround, aby na czas rozwiązywania trudności, użytkownik mógł swobodnie korzystać z VDR.”

A jak te zasady sprawdzają się w praktyce? Zobaczcie sami!

Nowości od FORDATA na Twojej skrzynce?

Zapisz się na newsletter!

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Może Cię też zainteresować