Nie zwalniamy tempa! Powitajcie Mateusza i Szymona

Ciągła chęć rozwoju zarówno naszych pracowników, jak i firmy FORDATA sprawiły, że z początkiem nowego kwartału przywitaliśmy w naszym zespole nowe osoby. Nasz zespół powiększył się o Mateusza – nowego specjalistę do spraw wsparcia produktu w Dziale Obsługi Klienta oraz Szymona, który będzie pełnił rolę Testera Oprogramowania i Analityka Biznesowego.

Kilka słów od Mateusza:

Studiuję prawo, wcześniej na Uniwersytecie im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, a teraz na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nieodłącznie wiąże się to dla mnie z chęcią pomocy innym na wszystkie możliwe sposoby, co mogę rozwijać pracując w obsłudze klienta.
Poza pracą zajmują mnie rywalizacja sportowa i e-sportowa. Grałem w koszykówkę w AZS UMCS Lublin, jednak przez kontuzję kolana musiałem zrobić sobie przerwę. Planuję jednak kontynuować to w Poznaniu, zaczynając od przyszłego sezonu, do którego aktywnie się przygotowuję. Jeśli zaś chodzi o element e-sportowy, gram z pewnymi sukcesami w Counter-Strike: Global Offensive, interesuję się również całą zbudowaną wokół niego sceną. Kiedy jednak nie mam siły ani na jedno, ani na drugie, konsumuję kulturę i sztukę ile tylko mogę.
Mateusz i jego biały pies

Kilka słów od Szymona:

Szymon na deskorolce
Przez wiele lat pracowałem w transporcie i logistyce, w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że pragnę od życia czegoś zupełnie innego, dlatego postanowiłem się przebranżowić. Zdecydowałem, że będzie to kariera IT, ponieważ komputery zawsze stanowiły większą część mojego życia.
Ukończyłem kurs Java Developer w Coders Lab, obecnie jestem w trakcie kursu Full Stack JavaScript React + Redux, w międzyczasie ukończyłem również kurs testera manualnego na Udemy. W FORDATA będę się zajmować testowaniem aplikacji, automatyzacją testów oraz analizą biznesową.
W wolnych chwilach stawiam na relaks, jazdę na longboardzie, gry komputerowe, bouldering i klocki LEGO (Technic) to coś, co sprawia mi największą przyjemność.
Mateusz, Szymon – cieszymy się, że dołączyliście do naszego Teamu!

Udostępniaj ponad 30 formatów plików

W pełni bezpiecznie z FORDATA VDR

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn
Może Cię też zainteresować