Nowa siła w teamie FORDATA

Nasz Zespół Obsługi Klienta właśnie wzmocnił swoje szeregi. Do FORDATA dołączył Jakub, który będzie wspierał naszych Klientów na stanowisku Młodszego Specjalisty.
Witamy, Jakubie!

Powiedz nam coś o sobie

Jestem studentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Moim kierunkiem studiów jest filologia chorwacka ze specjalizacją translatorską. Zdecydowałem się na ten kierunek z tego względu, że kocham podróżować, szczególnie po Bałkanach, i poznawać nowe języki. Język chorwacki spodobał mi się właśnie podczas jednej z podróży do Chorwacji, gdy nie miałem jeszcze o nim pojęcia. Zawsze, gdy odwiedzam nowy kraj, mam zwyczaj sprawdzania podstawowych słów, które mogą mi pomóc w komunikacji. Z Chorwacją było podobnie, choć myślę, że bałkański klimat plus tamtejszy język, który jest pozornie zbliżony do polskiego, urzekły mnie szczególnie. Zdolności językowe w tym kierunku rozwijam więc do dziś.

Skąd wziął się pomysł na pracę w naszym dziale OK?

Chciałbym przekuć umiejętności językowe, które ciągle rozwijam, w sukcesy zawodowe. Zależy mi na ciągłym podnoszeniu swoich kompetencji. Praca w FORDATA pozwoli mi rozwijać zarówno moje umiejętności językowe, jak i komunikacyjne.

A czym zajmujesz się w czasie wolnym?

Moją największą pasją jest piwowarstwo domowe. Od doboru butelek, przez proces produkcji, aż do zabutelkowania i degustacji. Mogę powiedzieć o sobie, że jestem piwnym freakiem. Poza tym interesują mnie nowinki techniczne i modyfikowanie komputerów. W wolnym czasie lubię uczyć się kolejnych języków, podróżować i grać w planszówki.

Jakub-FORDATA-OK

Dziękujemy i życzymy powodzenia! :)

Virtual Data Room z najlepszym wsparciem dla Klienta

Uruchom w 15 minut!

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Może Cię też zainteresować