Paulina i Laura dołączają do FORDATA!

Niedawno rozwinęliśmy Zespół Obsługi Klienta o dwa nowe stanowiska. Poznajcie Paulinę i Laurę, które postanowiły związać swoje kariery z FORDATA i wsparły nas jako Młodsze Specjalistki ds. Obsługi Klienta. Z tej okazji nie mogliśmy oczywiście nie poprosić ich, aby powiedziały nam coś o sobie. Zapraszamy do lektury!

Paulino, Lauro, bardzo nam miło, że dołączyłyście do zespołu! Powiedzcie proszę, czym się zajmujecie.

Laura: Jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Chciałabym rozwijać swoje umiejętności i zdobywać doświadczenie w szeroko pojętej branży biznesowej, a w przyszłości zostać audytorem ISO 9001. Aktualnie staram się poszerzać moją wiedzę w zakresie zarządzania jakością. FORDATA to miejsce, gdzie ten obszar będę mogła rozwinąć w praktyce.
Paulina: Studiowałam Stosunki Międzynarodowe na UAM o specjalności Gospodarka światowa i biznes międzynarodowy. Z kolei na studiach magisterskich zajmowałam się Bliskim Wschodem. Z wyborem tego właśnie kierunku wiąże się moja pasja do podróży. Według mnie znajomość podstaw dyplomacji może pomóc w relacjach biznesowych, dlatego też jestem w FORDATA. :) Podstawą jest dla mnie wzajemne zrozumienie, cenię różnorodność pomysłów i te wartości chciałabym budować wraz z zespołem.

A co robicie w wolnym czasie?

Laura: W wolnym czasie uprawiam sport, jeżdżę na rolkach, pływam, a zimą jeżdżę na nartach. Moją pasją są podróże, które relaksują, ale przede wszystkim rozwijają i poszerzają horyzonty. W tygodniu staram się także znaleźć czas na malowanie, które w ostatnim czasie, niestety, trochę zaniedbałam.
Paulina: Wiele osób mówi mi, że jestem prawdziwą duszą Północy. A to dlatego, że już od bardzo długiego czasu moją pasją jest Skandynawia i kultura nordycka. Uwielbiam tamtejszą dziką i zapierającą dech w piersiach naturę, której dorównali m.in. Saamowie (ludy lapońskie), jedyna europejska ludność rdzenna. Bardzo wiele czasu poświęcam tej tematyce oraz generalnie sytuacji w Arktyce, w różnych aspektach. Zależy mi na wspieraniu tamtejszej wrażliwej kultury, która jest źródłem wielu inspirujących i cennych mądrości. Na ten temat pisałam również swoją pracę magisterską. W ramach aktywności, w wolnych chwilach uprawiam łyżwiarstwo figurowe. Lubię także wspinaczkę górską.
Lauro, Paulino – powodzenia w FORDATA!

FORDATA Viewer na Androida!

Bezpieczeństwo i wygodny dostęp do informacji w Twoim telefonie.

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Może Cię też zainteresować