FORDATA wyróżniona w konkursie Poznański Lider Przedsiębiorczości

13 maja 2014 Z życia firmy

Firma FORDATA, lider technologii Virtual Data Room i właściciel marki FORDATA, została wyróżniona w ramach konkursu „Poznański Lider Przedsiębiorczości”.

Organizatorami konkursu o tytuł „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” jest Prezydent Miasta Poznania, Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich, Starosta Poznański oraz Prezydent Sejmiku Gospodarczego Województwa Wielkopolskiego. Od ponad 11 lat promują oni tę prestiżową inicjatywę, której celem jest wsparcie wyróżniających się przedsiębiorstw, zaliczanych do sektora MSP, w budowaniu trwałej pozycji na rynku oraz promocja i upowszechnianie przykładów udanych wdrożeń innowacyjnych produktów.

„Wyróżnienie w konkursie „Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości” ma dla nas rangę wyjątkową. Zgodnie z duchem głęboko zakorzenionej w Wielkopolsce kultury przedsiębiorczości, konkurs promuje firmy, które profesjonalizmem oraz jakością oferowanych wyrobów i usług wyróżniają się spośród konkurencji i stają się wizytówką regionu. Wyróżnienie jest uhonorowaniem efektywnego zarządzania firmą, nowoczesnego podejścia, innowacyjności i skuteczności w prowadzeniu biznesu. Dla nas jest ono wyrazem docenienia zaangażowania kadry zarządzającej w budowanie wartości firmy. Cieszymy się, że mamy swój wkład w rozwój regionu i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach.”powiedziała Aleksandra Porębska, która w imieniu zespołu FORDATA odbierała nagrodę z rąk Prezydenta Grobelnego.

Nagrody wręczono najlepszym firmom w czterech kategoriach: średnich, małych, mikroprzedsiębiorstw oraz po raz pierwszy „Startup”. Na etapie wstępnym zainteresowanie udziałem w tegorocznej edycji wyraziło blisko 100 firm. Do drugiego etapu zakwalifikowano 52 przedsiębiorstwa, których dane podlegały wnikliwej i profesjonalnej ocenie partnera merytorycznego konkursu – firmy F5 Konsulting Sp. z o.o.