Wirtualny Data Room FORDATA teraz dostępny dla systemu MAC OS

3 października 2012 Z życia firmy

Odpowiadając na potrzeby użytkowników naszej aplikacji, FORDATA (dawniej Datapoint) wprowadziła komponent, który umożliwia pracę w VDR również w systemie MAC OS.

Dzięki aktywnemu wspieraniu dwóch najpopularniejszych platform operacyjnych, VDR FORDATA odpowiada na potrzeby 95% użytkowników – ponad 85% internautów korzystających z produktów Microsoft Windows i prawie 10% korzystających z systemów MAC OS.

Tak jak do tej pory aplikacja dostępna jest przy użyciu przeglądarki internetowej. Aby móc cieszyć się wszystkimi możliwościami jakie daje FORDATA VDR przy użyciu komputera z systemem MAC, należy pobrać DARMOWY komponent umożliwiający przeglądanie dokumentów w ramach systemu z aplikacji Appstore.

Dzięki wprowadzonym zmianom, FORDATA wspiera już cztery najpopularniejsze przeglądarki internetowe. W praktyce oznacza to, że ponad 97% osób może pracować w Wirtualnym Data Room używając do tego celu swojej ulubionej przeglądarki internetowej.


Tak jak dotychczas, praca w VDR jest w pełni bezpieczna. Gwarantuje to:

Certyfikat ISO/IEC 27 001:2005, poświadczający najwyższe standardy w zarządzaniu bezpieczeństwem informacji w organizacji
Szyfrowanie komunikacji 256-bitowym algorytmem szyfrującym – Certyfikat VeriSign EV (Extended Validation) SSL 256 bit
Model nadawania uprawnień do dokumentów – możliwość zablokowania wydruku, zapisywania plików na dysku komputera oraz wykonania zrzutu ekranu
Ochrona dokumentów .pdf poprzez wykorzystanie edytowalnych znaków wodnych
Mechanizm sprawdzający siłę hasła przy logowaniu oraz szyfrowanie haseł przechowywanych na serwerze

Aby wypróbować możliwości VDR FORDATA zapraszamy do kontaktu: biuro@fordata.pl, tel.  +48 61 660 15 10 lub do skorzystania z 14 dniowej wersji testowej aplikacji zupełnie za darmo!