Współpraca partnerska z Szukam-Inwestora.com, największą platformą inwestycji kapitałowych w Polsce

30 lipca 2012 Z życia firmy

FORDATA (dawniej Datapoint), dostawca usługi Virtual Data Room wspierającej obsługę transakcji fuzji i przejęć oraz Szukam-Inwestora.com, największa platforma inwestycji kapitałowych w Polsce, zdecydowały się podjąć współpracę partnerską.

Celem partnerstwa jest z jednej strony dotarcie z ofertą portalu Szukam-Inwestora.com do szerszej grupy podmiotów zainteresowanych zakupem lub sprzedażą spółki, z drugiej natomiast szerzenie wiedzy na temat standardów realizacji badania Due Diligence wśród przedsiębiorców.

Platforma inwestycji kapitałowych Szukam-Inwestora.com to pionierskie przedsięwzięcie (uruchomione jako pierwsze w Polsce w 2003r.) w obszarze inwestycji kapitałowych (fuzje i przejęcia), największa baza zawierająca oferty sprzedaży firm, nieruchomości komercyjnych, projektów startup, ofert poszukuję inwestora oraz propozycji inwestorów (zainwestujemy, kupię firmę). To największy bank takich ofert w Polsce, z którego korzysta regularnie ponad 29 tysięcy zarejestrowanych na Platformie użytkowników z sektora MSP.