FORDATA sponsorem „Dnia przyjemności” 2019

Joanna Ratajczak
Joanna Ratajczak

„Małe przyjemności, które sprawiają, że dzień staje się lepszy” – dla nas to najlepsze podsumowanie „Dnia przyjemności”, który po raz kolejny zaplanowała Fundacja Tak po Prostu, a której sponsorem została nasza firma – FORDATA.

Gromadka dzieci z Domu dla Dzieci i Młodzieży Szansa w Kosewie oraz ich przyjaciele z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej NASZ DOM Chrzypsko Wielkie mieli okazję zawitać do Poznania, gdzie czekało na nich wiele atrakcji i niespodzianek. Było aktywnie i wesoło. Przekonajcie się sami! Zapraszamy na krótką fotorelację z tego dnia.

Od samego rana młodzież i dzieci udały się do Jump Areny – parku trampolin, w którym każdy znalazł coś dla siebie. Szalonej zabawy nie było końca.

Tak aktywny poranek to był dopiero początek :) Aby zregenerować siły dzieci zostały zaproszone na pyszny obiad do restauracji w Kinepolis.

Następną atrakcją były wrotki w „Wywrotka”. Grupy Kosów i Młodych Wilków dzielnie trenowały podstawy jazdy na wrotkach.

To nie koniec przyjemności! Na dzieci czekał Laserowy Paintball, gdzie efekty specjalne dopełniły pozytywnych wrażeń. Rywalizacja na wesoło.

Tor kartingowy to kolejna z zaplanowanych atrakcji. O tyle było ekscytująco, że dzieci po raz pierwszy próbowały swoich sił na profesjonalnym torze.

Dopełnieniem przyjemności był udany seans filmowy. Dzień oczywiście nie mógł się zakończyć bez zjedzenia pizzy i spaghetti.

Czerpanie przyjemności z pomocy innym jest najpiękniejszym z doświadczeń :) Tak naprawdę wystarczy tylko chcieć, by pojawił się uśmiech na twarzy innych. Więcej o tym jak cudownie jest dawać przeczytacie we wpisie FORDATA wspiera projekt „Oswoić dorosłość”.

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może Cię też zainteresować