Nasz dział IT rośnie w oczach!

Do zespołu IT FORDATA dołączył Arkadiusz, kolejny specjalista, który zajmie się rozwojem Virtual Data Roomu jako Fullstack Developer. Już teraz nie możemy się doczekać efektów naszej współpracy! A co powiedział nam o sobie Arkadiusz?
Jestem absolwentem Elektrotechniki na Politechnice Poznańskiej na specjalizacji Układy Elektryczne i Informatyczne w Przemyśle i Pojazdach. Od kilku lat pracuje jako programista .NET. Ciągle się uczę i poznaję nowe rzeczy. Od początku pracy jako programista pracowałem w software-housach. W FORDATA jestem odpowiedzialny za wsparcie działu IT w rozwoju aplikacji VDR.
Jedną z moich pasji jest sport, w szczególności piłka nożna, bieganie oraz squash. Uwielbiam podróżować i poznawać nowe miejsca. Do tej pory udało mi się odwiedzić 20 krajów i mam nadzieję, że ta lista będzie się stale powiększać. W wolnych chwilach lubię również usiąść przed TV i sprawdzić nowości na Netflixie lub pisać własne aplikacje. O aplikacjach nie mogę jeszcze zbyt dużo powiedzieć, bo robię je „for fun”, żeby się czegoś nauczyć, albo poznać inne technologie – to raczej małe projekty do szuflady.

Arku, wspaniale, że do nas dołączyłeś. Trzymamy kciuki!

zespół IT FORDATA
Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Może Cię też zainteresować