Nowi specjaliści w zespole. Rośniemy w siłę!

FORDATA stawia przed sobą kolejne wyzwania. Nasz Zespół został właśnie zasilony przez Artura i Piotra, którzy wspomogą działy IT oraz Sprzedaży! Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie rozwijać naszą markę! Sprawdźcie, co chłopaki mówią o sobie :)

ARTUR - .NET Developer w FORDATA

Pochodzę z Poznania z dziada pradziada. Pamiętam czasy “sprzed internetu”, w których to należałem do amatorskiej sieci Fidonet, działającej w oparciu o sieć linii telefonicznych i modemów oraz tzw. BBS-ów rozmieszczonych na całym świecie. Jestem geekiem, który większość wolnego czasu spędza przed komputerem, co prawda obecnie trochę mniej, z uwagi na to, że czasem muszę ganiać za 6-letnią córką ;)

Z wykształcenia jestem technikiem teleinformatykiem. Moją pasją jest programowanie i wszystko co się z nim wiąże. Swoją przygodę zaczynałem w roku 1993 wraz z kultowym 8-bitowcem Commodore 64, który posiadał procesor taktowany zabójczą częstotliwością 1 MHz oraz 64 kB RAM, pisząc pierwsze linie kodu w Assemblerze. Od tamtej pory przeszedłem długą drogę z różnymi językami programowania i technologiami. Obecnie specjalizuję się w stosie .NET, a moim konikiem jest przetwarzanie współbieżne oraz szeroko pojęta wydajność.

Staram się dążyć do tego, by być jak najlepszym w tym co robię i ciągle się rozwijać. Lubię literaturę sci-fi/fantasy, gry fabularne i spacery po górach. W FORDATA będę pracował właśnie jako .NET developer.

PIOTR – Specjalista ds. Sprzedaży w FORDATA

Pochodzę z Warszawy i mimo siedmioletniego okresu życia w Poznaniu, śmiało mogę o sobie mówić: „naturalizowany poznaniak” lub „warszawski poznaniak”.

Jestem z natury podróżnikiem oraz odkrywcą nowych miejsc, poszukuję fascynujących wyzwań. W swych podróżach najbardziej cenię nowe wnioski i naukę, które dodają życia smaczku :) Ukończyłem dwa poznańskie uniwersytety: Uniwersytet Ekonomiczny, jako magister ze specjalnością Handel i marketing oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, jako licencjat ze specjalnością Gospodarka światowa i biznes międzynarodowy.

Moją największą pasją jest zwiedzanie wszystkich tych miast, gdzie zobaczyć można unikalną architekturę, zjeść lokalne dania i zaczerpnąć kultury w kontakcie z lokalsami. Moje ukochane miasta to Poznań, Warszawa i Lwów. Interesują mnie Góry Sowie, gra na gitarze akustycznej, psychologia nabywców, joga i enokultura. Z punktu widzenia zawodu, chcę pomagać Klientom w doborze najlepszego dla nich rozwiązania. Moją aspiracją jest doprowadzanie do sytuacji win-win w relacjach z Partnerami FORDATA. Jako specjalista ds. sprzedaży, będę rozwijał nowe kierunki i kanały ekspansji. Obszarami mojej aktywności będzie utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz dostarczanie im informacji na temat najbardziej optymalnych rozwiązań dla transakcji rynkowych.

Arturze, Piotrze, miło nam, że do nas dołączyliście i trzymamy za Was kciuki!

Nowości od FORDATA na Twojej skrzynce? Zapisz się na newsletter!

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Może Cię też zainteresować