Wykup menedżerski – kolejnym etapem w strategii rozwoju FORDATA

3 lutego 2014 Z życia firmy

Mamy przyjemność poinformować, że w ostatnim kwartale roku 2013 przeprowadzone zostały kluczowe zmiany właścicielskie w ramach firmy FORDATA.

Na mocy podpisanego porozumienia trzech kluczowych managerów i współzałożycieli Spółki, Aleksandra Porębska, Marta Kotwis, Aleksandra Prusator, dokonało wykupu menedżerskiego udziałów. Ten krok, to konsekwentna realizacja strategii firmy i przygotowanie do kolejnych etapów jej rozwoju. Jest to także zapowiedź zmian, w ramach których planujemy m.in. zmiany związane z brandem, wprowadzenie nowych produktów oraz wejście na nowe rynki.

W ciągu ostatnich lat FORDATA rósł niezwykle dynamiczne, osiągając pozycję lidera w Polsce w zakresie usług VDR dedykowanych do wsparcia badania Due Diligence. Nasz cel to umacnianie tej pozycji w Polsce i CEE, a także dalsza praca nad identyfikowaniem potrzeb w zakresie bezpiecznego zarządzania poufnymi dokumentami wśród konkretnych branż tak, aby zaspokoić je w oparciu o technologię Virtual Data Room.

Transakcja wykupu – to de facto jeden z rodzajów transakcji obsługiwanych przez FORDATA. Dzięki temu, że sami przeszliśmy przez proces typu M&A, teraz jeszcze lepiej rozumiemy wyzwania jakie stoją przed naszymi Klientami i możemy w lepszym stopniu odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Z radością, jako firma ekspercka, będziemy nadal wspierać Państwa w efektywnej realizacji transakcji kapitałowych.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Aleksandra Porębska, Marta Kotwis, Aleksandra Prusator
Zarząd FORDATA sp. z o.o.

Więcej informacji udzieli:

Aleksandra Prusator
Partner ds. rozwoju i marketingu, Członek Zarządu
e: aleksandra.prusator@fordata.pl
m: +48 506 044 056