Osiąganie celów, nauka wytrwałości i cierpliwości

Joanna Ratajczak
11/05/2015

Henry Ford powiedział: “Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej“. To nie przypadek, że zdecydowaliśmy się na organizację imprezy integracyjnej, której główną atrakcją była nauka gry w golfa pod okiem profesjonalnego instruktora. Osiąganie celów, nauka wytrwałości i cierpliwości, współpraca oraz skuteczna komunikacja stanowią dla nas klucz do budowy zgranego zespołu.

Nowe wyzwanie – nauka gry w golfa

Przygodę z golfem rozpoczęliśmy od poznania podstaw wiedzy teoretycznej, a następnie reguł obowiązujących podczas gry w golfa oraz poszczególnych elementów technicznych składających się na całość gry w golfa.

Golf_2
Po krótkim wstępie przyszedł czas na trening. To doskonały sposób na sprawdzenie własnych możliwości, ale przede wszystkim umiejętności słuchania innych.​​

Golf

Golf_2

Golf_3

 

Jak mawiają inni „trening czyni mistrza”, dlatego też po efektywnym treningu przyszedł czas na mini-turniej. Bez wątpienia była to najbardziej emocjonująca część spotkania, gdzie nie liczyła się rywalizacja, o to kto dalej pośle piłkę, ale najważniejsza była po prostu dobra zabawa. Niekwestionowanym zwycięzcą “mini-turnieju” został Manager IT – Szczepan Polberg!

Golf_4

Golf_5

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Joanna Ratajczak
Marketing Specialist
Spodobało Ci się?
Udostępnij!
Najczęściej czytane
Obserwuj nas
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Nie akceptuję / AKCEPTUJĘ Polityka prywatności