Bardziej efektywna realizacja projektów typu integracja potransakcyjna

Powrót do biura prasowego 24 czerwca 2013 Produkty, Z życia firmy
Share Button

Naturalnym rozszerzeniem usług oferowanych przez FORDATA dla segmentu M&A są rozwiązania, które mają na celu zwiększenie efektywności oraz podniesienie bezpieczeństwa także innych, poza Due Diligence, etapów transakcji M&A.

Obok fazy przygotowawczej oraz fazy negocjacji, szczególnie istotnym etapem, którego prawidłowa egzekucja determinuje czy transakcja przyniesie zakładane finansowe efekty synergii jest Integracja potransakcyjna/pofuzyjna (ang. Post Merger Integration).

Zarządzanie wybraną częścią struktury dokumentów to jedna z funkcji wprowadzonych do systemu FORDATA VDR, w odpowiedzi na potrzeby tego właśnie procesu. Daje możliwość ograniczenia uprawnień wybranych osób tak, aby mogły one zarządzać dokumentami tylko w ramach wybranych folderów. W procesie integracji jest to szczególnie ważne, gdyż VDR na etapie kiedy łączące się spółki nie mają jeszcze wspólnych systemów informatycznych, stanowi platformę obustronnej wymiany informacji.

“Właściwe decyzje w zakresie praw dostępu do informacji i zarządzania nimi są gwarantem tego, że nikt nie zobaczy tego czego nie powinien, a z drugiej strony informacje pochodzące od różnych pracowników, a potrzebne zarządowi do podejmowania strategicznych decyzji, dystrybuowane będą szybko i bezpiecznie.”

Funkcja ta znacząco wpływa na efektywność wszystkich projektów, w których:
1. ma miejsce dwustronna wymiana plików pomiędzy organizacjami (Spółkami, doradcami, innymi)
2. dokumenty są rozproszone w różnych lokalizacjach, a osoby, które ładują pliki nie należą do zespołu decyzyjnego

Więcej na temat możliwości wykorzystania systemu FORDATA VDR w procesie integracji znajdziecie Państwo pod linkiem.

Powrót do biura prasowego
Share Button
© Wszystkie prawa zastrzeżone. FORDATA sp. z o.o. (2017)

Brain made by 813.pl    Designed by nustudio.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie.
Darmowy trial