18 . 07 . 2019

O Nas Nasz cel: Najszybszy Virtual Data Room w branży!

18 . 07 . 2019

Szybkość jest na wagę złota w procesach M&A, dlatego w ciągu ostatniego roku usprawniliśmy wiele funkcji systemu, by maksymalnie skrócić czas poświęcony na jego obsługę. To część naszej filozofii, dzięki której zapewniamy klientom maksymalny komfort użytkowania i pozwalamy skupić się na tym, co najważniejsze.

Praktyka transakcyjna pokazuje, że obok gwarancji bezpieczeństwa systemów Virtual Data Room, to właśnie krótki czas przeprowadzenia transakcji jest jednym z najważniejszych czynników, jakich oczekują inwestorzy. Szybkość działania systemu może mieć znaczący wpływ na powodzenie transakcji. Mniej czasu poświęconego na obsługę systemu i użytkowników to przecież oszczędność nakładów pracy i niższe koszty. Szybszy transfer danych i większa intuicyjność systemu pozwala na sprawniejszy obieg informacji i szybsze podjęcie decyzji o kupnie lub sprzedaży, co ma wymierne korzyści. FORDATA VDR daje w tym zakresie ogromne możliwości.

W FORDATA dobrze rozumiemy motywacje wszystkich stron transakcji, dlatego do zagadnienia szybkości podchodzimy kompleksowo. Szybkość to nie tylko sprawne ładowanie i przeglądanie dokumentów – o co dbamy, pisząc najwyższej jakości kod. Składa się na nią również właściwie dobrany zestaw funkcji w systemie, intuicyjnie zaprojektowane rozwiązania oraz praca całego zespołu FORDATA, od IT, przez sprzedaż, po dział Obsługi Klienta. Szybkość to spokój ducha jaki dajemy naszym klientom w każdym wymiarze funkcjonowania usługi. Zależy nam również na promowaniu dobrych praktyk biznesowych. Efekt? Pełna koncentracja na tym, aby dostarczać jak najbardziej wydajne rozwiązania technologiczne i optymalnie wspierać działania klientów. Sprawdź, jak to robimy!

FORDATA VDR – najszybsza obsługa transakcji, due diligence i audytów

FORDATA na każdym kroku dba o komfort pracy klientów. W zeszłym roku zakończyliśmy projekt odświeżenia interfejsu użytkownika, aby stał się jeszcze bardziej czytelny i użyteczny. Nasz zespół IT skupia się nie tylko na warstwie wizualnej, ale także na podniesieniu wydajności systemu i dostarczaniu jak najlepszych funkcjonalności. W ramach przeprowadzonych prac optymalizacyjnych istotnie skróciliśmy czas ładowania plików i folderów. Wprowadziliśmy także zmiany m.in. w mechanizmie nakładania znaku wodnego na dokumenty oraz metody umożliwiające lepsze zarządzanie zasobami IT. Dzięki temu skrócił się czas otwierania dokumentów, zwłaszcza tych większych niż 50MB. O wszystkich wprowadzonych zmianach dowiesz się więcej na stronie produktowej.

Wiemy też, że udział w procesie transakcyjnym musi być równie wygodny dla zaproszonych partnerów zewnętrznych, dla których łatwy dostęp do dokumentacji jest kluczowy. Skupiliśmy się na dalszych usprawnieniach zapisu zbiorowego, dzięki czemu proces pobierania danych z VDR stał się szybszy i bardziej komfortowy dla użytkownika.

Pragniemy, by za każdym komentarzem od naszych użytkowników stało sprawnie przeprowadzone badanie Due Diligence, audyt, czy sprzedaż nieruchomości. Naszym celem jest rozwój narzędzia VDR, które przynosi wymierne korzyści transakcyjne – po prostu najszybszego. Nasi klienci to doceniają.

Firma FORDATA dostarcza bezpieczne i funkcjonalne narzędzie do udostępniania poufnych informacji. Możliwość skorzystania z takiego rozwiązania znacznie przyspieszyła realizację projektu.

Zespół jest elastyczny i dyspozycyjny. Przy współpracy z wieloma osobami z różnych spółek i pojawienia się ewentualnych problemów z użytkowaniem wsparcie techniczne reagowało błyskawicznie.

Haitong_logotyp

Rozbudowane funkcje i możliwości systemu przyspieszają realizację procesu. Na wyróżnienie zasługują konsultanci działu obsługi klienta, na których mogliśmy liczyć na każdym etapie projektu.

Zobacz jak szybki jest nasz VDR!

01. Ładowanie 1 GB danych – nawet 7 minut!*

7-45 minut – w zależności od szybkości łącza internetowego użytkownika
i od liczby plików w paczce 1 GB.

02. Bulk-Save 1 GB danych – nawet 5 minut!*

5-20min – w zależności od szybkości łącza internetowego użytkownika
i od liczby plików w paczce 1GB

03. Skrócenie czasu wykonywania operacji systemowych – nawet o 2500%!*

*dla wybranych funkcji

Sprawdź jak ekspresowo działamy!

01. Utworzenie instancji VDR – 15 minut

Średni czas u konkurencji 24h

02. Odebranie telefonu – 15 sekund

03. Odpowiedź na email – 15 minut

Wiemy, że nasz system „śmiga”. Ale szybkość to także wsparcie procesu. Nasza filozofia działania opiera się na skracaniu czasu w każdym aspekcie pracy z VDR. Klienci uzyskają pomoc błyskawicznie – odbieramy telefony w 15 sekund, a odpisanie na email zajmuje nam maksymalnie 15 minut.

Wyróżnia nas także czas uruchomienia instancji: to maksymalnie kwadrans, podczas gdy w branży funkcjonują terminy nawet 24-godzinne i 48-godzinne. Nauczyły nas tego lata praktyki nastawionej na klienta. W ciągu dziesięciu lat działania w branży, wypracowaliśmy niezawodny system pomocy, który od ręki i w pierwszej linii rozwiązuje większość zapytań i działa proaktywnie, by uchronić użytkowników przed niechcianymi sytuacjami. Ponadto, w wersji BASIC oraz PRO systemu FORDATA, weźmiemy na siebie całość spraw związanych z załadowaniem danych do data room’u i będziemy zarządzać systemem zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Poznaj naszą filozofię szybkości!

  • stajemy się dodatkowym członkiem zespołu klienta, na życzenie wykonując za niego najbardziej czasochłonne prace: ładowanie dokumentów i zarządzanie VDR
  • dzielimy się dobrymi praktykami, tak aby klient mógł szybciej przyswoić obsługę systemu
  • proaktywnie monitorujemy operacje wykonywane przez użytkowników, a gdy zauważymy ewentualny problem – reagujemy, zanim zdążą się do nas odezwać

 

Szybko przeprowadzona transakcja Due diligence, czy audyt to marzenie każdego przedsiębiorcy i doradcy transakcyjnego. Stawiamy czoła temu wyzwaniu, rozwijając platformę VDR, która nie tylko stanowi bezpieczne miejsce do przechowywania danych, ale umożliwia szybszą pracę wielu osób. Dlatego ciągle usprawniamy nasz system, aby zaspokajać potrzeby klientów. Chcemy być najszybszym systemem w branży, dlatego reagujemy odpowiednio do sytuacji rynkowej i technologicznej. Wciąż pracujemy nad nowymi funkcjami, które przyspieszą kolejne operacje w FORDATA VDR. To między innymi możliwość tworzenia struktury plików poprzez import pliku Excel z nazwami folderów, ładowanie plików bezpośrednio przez przeglądarkę, dalsze prace optymalizacyjne, które zwiększą wydajność na etapie nadawania uprawnień, sortowania czy wyszukiwania plików oraz dedykowana aplikacja mobilna, aby dostęp do danych był zawsze pod ręką. Słowem – nie zwalniamy tempa!

Ile głów, tyle pomysłów. Właśnie dlatego każdy z nas dokłada swoją cegiełkę, by zamieszczone treści na naszym blogu były dla Ciebie atrakcyjne i niosły wartość. Odkryj źródło wiedzy i inspiracji dla Twojego biznesu z Fordata.

Chcesz wymienić się wiedzą, podyskutować, zadać pytanie?

Napisz do mnie : #FORDATAteam strona otworzy się w nowym oknie

Nowości od FORDATA w jednym miejscu. Bądź z nami na bieżąco!

ZAPISZ NA NEWSLETTER Zapisz się na NEWSLETTER
Może Cię  zainteresować