15 . 05 . 2023

NOWOŚCI Zero wymagań technicznych - poznaj Fordata VDR 6.0

15 . 05 . 2023

Wraz z nowym brandingiem zmieniamy cały silnik naszego VDR, wprowadzamy nowe funkcje, usprawniamy istniejące – tak przyjaźnie, wygodnie i szybko jeszcze nie było. Zobacz co zmieniliśmy.

Laptop, tablet lub telefon i Internet - teraz tylko tyle potrzebujesz by w pełni korzystać z VDR

Zapomnij o dodawaniu rozszerzeń do przeglądarek czy instalowaniu dodatkowych komponentów, aby bezpiecznie ładować i oglądać dokumenty w VDR. Od teraz jedyne czego potrzebujesz to komputer lub telefon i dostęp do Internetu. Dosłownie. Tak prosto i wygodnie jeszcze nie było.

Nie musisz już martwić się jeśli zapraszasz do VDR pracowników dużych organizacji, banków i innych instytucji finansowych. Teraz nie potrzeba już zgody działów IT na dodatkowe instalacje, aby ich pracownicy mogli w pełni korzystać z VDR. To duża zmiana wyczekiwana przez wielu naszych klientów. Od teraz dostępna dla każdego.

Dla miłośników pracy na wersji mobilnej zmiana pozwala na bezpieczne przeglądanie dokumentów na telefonie z systemem Android oraz iOS, bez konieczności instalowania zewnętrznych aplikacji.

Tak szybko jeszcze nie było

Wraz z odnowieniem silnika VDR, istotnie przyspieszyliśmy. Co najważniejsze, skróceniu uległ czas bezpiecznego przeglądania dokumentów. Szczególnie widoczny jest w przypadku plików o dużych rozmiarach. Dla przykładu dokument posiadający 17.000 stron o wadze 190MB otwiera się teraz w zaledwie 5 sekund!

Automatyczne tworzenie struktury folderów w VDR na podstawie importowanego pliku Excel to niezastąpiona funkcja VDR, wykorzystywana w początkowej fazie transakcji. Każdy administrator zauważy zmiany wprowadzone przez nas w tym obszarze. Teraz automatyczne stworzenie setek folderów zajmie nie więcej niż 10 sekund! Nasz zespół IT, na prośbę klientów, zwiększył też ponad dwukrotnie limit folderów, które mogą zostać automatycznie stworzone. Jeden klik i 2 000 folderów jest gotowych dla Ciebie w VDR.

Dodatkowo, sprawdzanie plików przed załadowaniem przebiega teraz znacznie szybciej. System wskaże, czy pliki są dozwolone, czy nie; czy już istnieją, czy nie. Dzięki tym zmianom, efektywność pracy ulega zwiększeniu.

Fence View i Blur View - poznaj nowy wymiar bezpieczeństwa

„FenceView” pozwala użytkownikom na przeglądanie tylko wybranej sekcji dokumentu, podczas gdy reszta znajduje się „za mgłą”. Funkcja ta dodaje dodatkową warstwę bezpieczeństwa, a także prywatności. Opcja ta jest włączana na zlecenie administratora danego VDR.

„Blur view” – to nowy wymiar bezpieczeństwa. Każdy dokument wyświetlany w VDR jest domyślnie zamazany, co utrudnia podejrzenie jego treści. Podgląd dokumentu jest dostępny dopiero po kliknięciu w dowolne miejsce na dokumencie. Opcja ta może zostać wyłączona na zlecenie administratora danego VDR.

Większa kontrola ładowanych plików

Czy wiesz, że ładując dużą paczkę dokumentów np. na GDrive próżno szukać raportu, który pokaże jakie pliki zostały załadowane, ile ważą, które nie zostały załadowane i dlaczego? To jest ok, bo GDrive nie służy do realizacji transakcji M&A, w których kontrola przepływu informacji jest kluczowa. A w VDR Fordata masz pełen podgląd postępu ładowania, informacje o zablokowanych czy uszkodzonych plikach, a na zakończenie pełen raport z ładowania w pliku Excel. Od teraz raport będzie dostępny dla administratorów nie tylko bezpośrednio po załadowaniu, ale także później – w ramach zakładki Dokumenty. Dla jeszcze większej kontroli.

VDR Fordata od lat cieszy się dużą popularnością wśród firm i doradców, potrzebujących bezpiecznego sposobu na udostępnianie i zarządzanie dokumentami w trakcie transakcji M&A oraz innych projektów biznesowych. Przyjazny dla użytkownika interfejs i bezkonkurencyjne mechanizmy bezpieczeństwa stały się znakiem rozpoznawczym Fordata. Nowe aktualizacje sprawiają, że będzie on jeszcze bardziej atrakcyjny dla specjalistów poszukujących efektywnego sposobu na organizację Due Diligence online i nie tylko.

Doświadczeni eksperci branży fuzji i przejęć od razu zauważą zmianę. #FORDATAteam stawia na rozwój technologiczny.

Aby zobaczyć nową wersję VDR FORDATA 6.0 zapisz się na bezpłatne testy przez 14 dni bez żadnych zobowiązań. Nie lubisz testować? Napisz do nas, a pokażemy Ci nowy system Live podczas spotkania online.

#FORDATAteam jest dla Ciebie

Jako Subject Matter Expert doskonale rozumiem, że osiągnięcie pożądanych wyników wymaga wyjątkowej cierpliwości i starannego przygotowania. Na co dzień w swojej pracy szczególną uwagę przykładam do poprawy efektywności i budowania wysokiego poziomu relacji z Klientami.

Chcesz wymienić się wiedzą, podyskutować, zadać pytanie?

Napisz do mnie : Radosław Król strona otworzy się w nowym oknie

Niezdecydowani? Dostępna jest bezpłatna wersja VDR, aż przez 14 dni bez żadnych zobowiązań.

PRZETESTUJ ZA DARMO PRZETESTUJ ZA DARMO VDR
Może Cię zainteresować