04 . 02 . 2021

O Nas FORDATA nagrodzona Stevie Award 2021!

04 . 02 . 2021

International Business Awards, znane jako Stevie Awards, to amerykańska nagroda biznesowa corocznie przyznawana firmom i osobom wyróżniającym się na tle światowej gospodarki. W tym roku wśród jej laureatów znalazła się FORDATA!Stevie Awards, nazywane “Oscarami biznesu”, przyznawane są od 2002 roku w ośmiu kategoriach. Jest to jedno z najbardziej pożądanych wyróżnień w świecie biznesu, a co roku jury konkursu rozpatruje zgłoszenia nadsyłane od tysięcy firm. W najnowszej edycji nagród ze względu na pandemię organizatorzy wprowadzili dodatkową kategorię – “COVID-19 response”. W ten sposób wyróżnione mogły zostać firmy, które wyjątkowo dobrze odpowiedziały na wyzwania związane z koronawirusem. To właśnie pośród nich na uwagę zasłużyła FORDATA. Otrzymaliśmy brązowy medal w podkategorii “Most Valuable Response by a Business Development Team”, co jest ogromnym osiągnięciem, potwierdzeniem wartości zasad, którymi się kierujemy, i dodatkowym motorem do działania.

FORDATA - pandemia 1:0

Co sprawiło, że jury konkursu zdecydowało się nagrodzić właśnie nas? Zacznijmy od krótkiego objaśnienia celu nowej kategorii. Według organizatorów “ta specjalna kategoria ma na celu uhonorowanie wkładu indywidualnych kandydatów, zespołów, jak i całych organizacji, które w minionym roku dzielnie pracowały, aby zapewnić nam bezpieczeństwo, zdrowie, miejsca pracy i odpowiedni obieg informacji”.Dla nas opis tego, jak walczyliśmy w 2020 roku z pandemią, był okazją do opowiedzenia historii o firmie. Od początku była ona bowiem budowana w taki sposób, abyśmy w chwilach kryzysu mogli jak najlepiej odpowiadać na bieżące potrzeby i zachować ciągłość działania (dlaczego firma powinna o nią dbać?). Bez niej nie poradzilibyśmy sobie tak dobrze. W naszej branży dostępność i brak przerw w dostarczaniu usługi to kluczowa sprawa. Odpowiadamy przecież za bezpieczeństwo informacji klientów. Pandemia nie mogła stanąć nam na drodze.

15 najlepszych odpowiedzi na COVID-19 na świecie

Okazało się, że dzięki odpowiedzialnemu podejściu i konsekwencji w działaniu mogliśmy w obliczu kryzysu nie tylko dalej rozwijać zespół i wzmacniać obecność na nowych rynkach, ale jako firma wysoko ceniąca zasady CSR – także pomóc innym firmom i ludziom. Głównym przesłaniem naszego zgłoszenia zatytułowanego “Gdy dzieje się niemożliwe. Prawdziwa wartość BCP” była gotowość i społeczna odpowiedzialność biznesu, które mogą stać się kołem ratunkowym dla wszystkich wokół w momencie kryzysu.Naszymi osiągnięciami w czasie pandemii, które wyróżniło jury, były m.in:

  • Wzrost zatrudnienia
  • Rozwój na rynkach zagranicznych
  • Efektywna praca zdalna
  • Oferta darmowego VDR dla firm
  • Organizacja zbiórki na rzecz szpitali
  • Akcja wsparcia “Oliwka challenge” na rzecz małej Oliwki

Jury doceniło nasze podejście do prowadzenia biznesu. To dla nas ogromna satysfakcja znaleźć się wśród 15 firm na świecie, które w wyjątkowy sposób poradziły sobie z wyzwaniem pandemii. Potrafiliśmy iść do przodu, wesprzeć innych, a przy tym opowiedzieć ciekawą historię o wadze odpowiedzialnego zarządzania.

Co mówili o nas sędziowie?

„FORDATA: kontynuacja silnej etyki pracy, adaptacja do warunków pandemii, pomoc sektorowi medycznemu oraz pierwszorzędna odpowiedź na potrzeby firmy zasługują na duże uznanie.”

„Inspirująca lekcja radzenia sobie z przeciwnościami w czasie pandemii. W dużej mierze żeński zespół sprostał wyzwaniu i świetnie poradził sobie także pod względem biznesowym. Pokrzepiające.”

„Wspaniałe zgłoszenie. Pokazuje rozwój i oddanie zespołu, który wytrwale dąży do celu.”

„Tak trzymajcie!”

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i miłe słowa. Nie możemy się doczekać wspólnego zdjęcia z brązowym medalem Stevie! A jury zapewniamy, że z obranego 12 lat temu kursu nie zamierzamy zbaczać ;).

Ile głów, tyle pomysłów. Właśnie dlatego każdy z nas dokłada swoją cegiełkę, by zamieszczone treści na naszym blogu były dla Ciebie atrakcyjne i niosły wartość. Odkryj źródło wiedzy i inspiracji dla Twojego biznesu z Fordata.

Chcesz wymienić się wiedzą, podyskutować, zadać pytanie?

Napisz do mnie : #FORDATAteam strona otworzy się w nowym oknie

FORDATA z nagrodą Top10 PropTech Solution Provider! Jesteśmy jednym z najlepszych dostawców w rankingu CIO Applications Europe!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ FORDATA z nagrodą Top10 PropTech Solution Provider
Może Cię zainteresować