FORDATA nagrodzona Stevie Award 2021!

International Business Awards, znane jako Stevie Awards, to amerykańska nagroda biznesowa corocznie przyznawana firmom i osobom wyróżniającym się na tle światowej gospodarki. W tym roku wśród jej laureatów znalazła się FORDATA!
Stevie Awards, nazywane “Oscarami biznesu”, przyznawane są od 2002 roku w ośmiu kategoriach. Jest to jedno z najbardziej pożądanych wyróżnień w świecie biznesu, a co roku jury konkursu rozpatruje zgłoszenia nadsyłane od tysięcy firm. W najnowszej edycji nagród ze względu na pandemię organizatorzy wprowadzili dodatkową kategorię – “COVID-19 response”.
W ten sposób wyróżnione mogły zostać firmy, które wyjątkowo dobrze odpowiedziały na wyzwania związane z koronawirusem. To właśnie pośród nich na uwagę zasłużyła FORDATA. Otrzymaliśmy brązowy medal w podkategorii “Most Valuable Response by a Business Development Team”, co jest ogromnym osiągnięciem, potwierdzeniem wartości zasad, którymi się kierujemy, i dodatkowym motorem do działania.

FORDATA - pandemia 1:0

Co sprawiło, że jury konkursu zdecydowało się nagrodzić właśnie nas? Zacznijmy od krótkiego objaśnienia celu nowej kategorii. Według organizatorów “ta specjalna kategoria ma na celu uhonorowanie wkładu indywidualnych kandydatów, zespołów, jak i całych organizacji, które w minionym roku dzielnie pracowały, aby zapewnić nam bezpieczeństwo, zdrowie, miejsca pracy i odpowiedni obieg informacji”.
Dla nas opis tego, jak walczyliśmy w 2020 roku z pandemią, był okazją do opowiedzenia historii o firmie. Od początku była ona bowiem budowana w taki sposób, abyśmy w chwilach kryzysu mogli jak najlepiej odpowiadać na bieżące potrzeby i zachować ciągłość działania (dlaczego firma powinna o nią dbać?). Bez niej nie poradzilibyśmy sobie tak dobrze. W naszej branży dostępność i brak przerw w dostarczaniu usługi to kluczowa sprawa. Odpowiadamy przecież za bezpieczeństwo informacji klientów. Pandemia nie mogła stanąć nam na drodze.

15 najlepszych odpowiedzi na COVID-19 na świecie

Okazało się, że dzięki odpowiedzialnemu podejściu i konsekwencji w działaniu mogliśmy w obliczu kryzysu nie tylko dalej rozwijać zespół i wzmacniać obecność na nowych rynkach, ale jako firma wysoko ceniąca zasady CSR – także pomóc innym firmom i ludziom. Głównym przesłaniem naszego zgłoszenia zatytułowanego “Gdy dzieje się niemożliwe. Prawdziwa wartość BCP” była gotowość i społeczna odpowiedzialność biznesu, które mogą stać się kołem ratunkowym dla wszystkich wokół w momencie kryzysu.
Naszymi osiągnięciami w czasie pandemii, które wyróżniło jury, były m.in:
Jury doceniło nasze podejście do prowadzenia biznesu. To dla nas ogromna satysfakcja znaleźć się wśród 15 firm na świecie, które w wyjątkowy sposób poradziły sobie z wyzwaniem pandemii. Potrafiliśmy iść do przodu, wesprzeć innych, a przy tym opowiedzieć ciekawą historię o wadze odpowiedzialnego zarządzania.
Co mówili o nas sędziowie?

FORDATA: kontynuacja silnej etyki pracy, adaptacja do warunków pandemii, pomoc sektorowi medycznemu oraz pierwszorzędna odpowiedź na potrzeby firmy zasługują na duże uznanie.

Inspirująca lekcja radzenia sobie z przeciwnościami w czasie pandemii. W dużej mierze żeński zespół sprostał wyzwaniu i świetnie poradził sobie także pod względem biznesowym. Pokrzepiające.

Wspaniałe zgłoszenie. Pokazuje rozwój i oddanie zespołu, który wytrwale dąży do celu.

Tak trzymajcie!

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie i miłe słowa. Nie możemy się doczekać wspólnego zdjęcia z brązowym medalem Stevie! A jury zapewniamy, że z obranego 12 lat temu kursu nie zamierzamy zbaczać ;).

FORDATA z nagrodą Top10 PropTech Solution Provider!

Jesteśmy jednym z najlepszych dostawców w rankingu CIO Applications Europe!

Jeśli artykuł był dla Państwa wartościowy, proszę o udostępnienie dalej, np. poprzez Facebook czy LinkedIn!
Facebook
LinkedIn

Zdjęcie główne: Unsplash.com

Może Cię też zainteresować