Otrzymaj voucher na VDR - 1 miesiąc za darmo!

Wspieraj walkę z COVID-19, pracuj zdalnie bezpiecznie.
To Ty decydujesz, kiedy uruchomisz system VDR!

Twoja firma już pomogła? W nagrodę uruchomimy FORDATA VDR Lite bezpłatnie
także dla Ciebie, w dowolnym momencie!

1) Wypełnij formularz i zaznacz potrzebne zgody
2) Wpłać dowolną kwotę na dowolną zbiórkę na rzecz walki z COVID-19 lub potwierdź, że Twoja firma już pomogła
3) Otrzymasz Voucher na wykorzystanie VDR do końca roku 2020
4) Korzystaj z VDR bez ograniczeń*

*jeśli w ciągu miesiąca załadujesz >1GB lub dodasz >25 użytkowników, zostaną naliczone dodatkowe opłaty
*limity możesz kontrolować w VDR, dodatkowo powiadomimy cię o przekroczeniach
*1 firma = 1 VDR

Wypełnij formularz, udziel lub pochwal się wsparciem i uzyskaj dostęp do VDR w dowolnie wybranym przez siebie terminie!

1GB | 25 użytkowników | forum Q&A na 30 dni za darmo!

Do czego służy Virtual Data Room?​

UDOSTĘPNIANIE POUFNYCH DOKUMENTÓW

VDR pozwala w sposób bezpieczny i kontrolowany udostępniać poufne dokumenty zewnętrznym podmiotom, m.in. doradcom, inwestorom, instytucjom finansowym, audytorom, współpracownikom. Pozwala także na prowadzenie poufnej komunikacji między spółką, a zaproszonymi partnerami.

SZYBKO I BEZPIECZNIE ONLINE

Data Room dostępny jest przez przeglądarkę, od ręki, bez konieczności wdrożenia po stronie klienta. Wspomaga pracę zdalną przy organizacji due diligence, audytu czy poszukiwaniu inwestora. Sprawdza się wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona i kontrola dostępu do wrażliwych informacji.

Gdzie wykorzystasz Virtual Data Room?

Szybkie i bezpieczne udostępnianie wrażliwych dokumentów z pełnym wsparciem użytkownika.

Due Diligence, Restrukturyzacja

Przyspiesz poszukiwanie inwestora lub rozmowy z bankiem. Udostępnij poufne dokumenty online z dostępem 24/7. Ogranicz dostęp do plików (np. tylko do wglądu), zastosuj znaki wodne, zablokuj zrzuty ekranu i podnieś bezpieczeństwo Due Diligence. Wykorzystaj raporty, aby śledzić aktywność uzytkowników.

Bezpieczne repozytorium, alternatywa FTP

Chroń wrażliwe informacje, usprawnij współpracę i szybciej podejmuj decyzje kadrowe, finansowe i prawne. Stwórz centralne, chronione repozytorium dokumentów (HR, prawnych, finansowych). Zapewnij dostęp współpracownikom, doradcom, prawnikom 24/7, wygodnie z domu.

Audyt

Zorganizuj audyt online i pracuj z domu! Bez konieczności wizyt w siedzibach klientów. Stwórz centralną bazę dokumentów, z dostępem przez internet 24/7. Współpracuj i kontroluj pracę zespołu dzięki dedykowanym narzędziom.

Life science

Chroń własność intelektualną, usprawnij procesy rejestracji produktów i patentów, udostępniaj informacje audytorom, licencjobiorcom, rzecznikom patentowym bezpiecznie.

FORDATA-desktop-mobile

Jak to działa?

  • Data Room udostępniamy od ręki w 15 min.
  • Ładowanie dokumentów jest proste i szybkie (poprzez drag&drop, z możliwością załadowania całej struktury jednym kliknięciem)
  • Dokumenty są przejrzyście skatalogowane i automatycznie ponumerowane
  • Użytkownicy mają dostęp do informacji przez Internet 24/7/365, z dowolnego miejsca na ziemi, bez instalowania dodatkowego oprogramowania
  • Dostęp do dokumentów jest zróżnicowany i przyznany tylko zaproszonym osobom
  • Dokumenty są zabezpieczone przed modyfikacją, zapisem na dysku, drukiem, czy dalszą dystrybucją, posiadają znaki wodne
  • Zaawansowane raporty pozwalają śledzić aktywność użytkowników, którym udostępniono dokumenty

So, let's be happy together

FORDATA: misja koronawirus

FORDATA od 11 lat wspiera dobre praktyki ochrony informacji, a naszą misją jest poprawa bezpieczeństwa dokumentów i plików udostępnianych w internecie. Jako firma, której szczególnie leżą na sercu zasady społecznej odpowiedzialności biznesu, czujemy się zobowiązani do wsparcia przedsiębiorców w tym trudnym czasie, gdy tak wiele firm przestawia się na pracę zdalną i napotyka trudności związane z utrzymaniem odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa informacji biznesowych, poufnych dokumentów i danych personalnych klientów. Praca z niejawnymi danymi w domu może naruszać szereg przepisów, m.in. RODO, ale także wystawiać przedsiębiorstwa na ryzyko utraty strategicznych informacji.

Ważne informacje

W ramach akcji otrzymasz od nas voucher na system Virtual Data Room Lite na 30 dni bezpłatnie, który jest aktywny do końca roku 2020. Voucher możesz wykorzystać w dowolnym momencie, wtedy, gdy wymaga tego projekt.

Jeśli w ramach darmowej usługi załadujesz dane powyżej 1GB lub zaprosisz do systemu powyżej 25 użytkowników, po prostu rozliczymy te usługi zgodnie z cennikiem zawaratym w umowie (otrzymasz powiadomienie o przekroczeniu darmowego limitu, a ilość danych możesz kontrolować na bieżąco w zakładce Statystyki), byś mógł kontynuować swoją pracę.

Usługa wygasa po 30 dniach. Istnieje możliwość jej przedłużenia o kolejne miesiące w cenie 950 zł/mc (1GB, 25 użytkowników). Wszystkie dane zostaną zachowane.
Jedna firma może uruchomić bezpłatnie 1 system Virtual Data Room. Promocja dotyczy pierwszych 30 wpłat, ale przewidujemy jej rozszerzenie.

Wypełnienie formularza dostępnego na stronie https://fordata.pl/stop-koronawirus/ i oznaczenie zgód jest jednoznaczne z zawarciem umowy.

Pracuj z domu i zadbaj o bezpieczeństwo informacji firmy oraz klientów.

To, jaką kwotę wpłacisz w ramach akcji, zależy tylko od Ciebie.
Wykorzystaj VDR w dowolnym momencie, wtedy, gdy wymaga tego projekt.