Raport M&A Index Poland - podsumowanie roku 2021 już 20 stycznia. Zobacz raporty

FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Wróć do listy klientów
Wykorzystaliśmy narzędzie FORDATA Virtual Data Room do wymiany wrażliwych informacji z zewnętrznymi podmiotami. W naszej opinii jest to bezpieczne i kontrolowane środowisko, które pozwala na szybkie zarządzanie poufnymi dokumentami.

FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., działające na rynku finansowym od 2007 r., ma przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy z firmą FORDATA Sp. z o.o.

Wykorzystaliśmy narzędzie FORDATA Virtual Data Room do wymiany wrażliwych informacji z zewnętrznymi podmiotami. W naszej opinii jest to bezpieczne i kontrolowane środowisko, które pozwala na szybkie zarządzanie poufnymi dokumentami. Zespół FORDATA w szybkim tempie przygotował i udostępnił Virtual Data Room wraz z całą niezbędną konfiguracją.

Bardzo pozytywnie oceniamy współpracę i bieżący kontakt z zespołem FORDATA. Polecamy firmę jako godnego zaufania partnera biznesowego.

……………………………………………………………………………………………..

FORUM TFI S.A. jest towarzystwem funduszy inwestycyjnych, działającym na rynku finansowym od 2007 roku. Tworząc fundusze inwestycyjne, poszukuje indywidualnych i optymalnych rozwiązań dla realizacji projektów inwestycyjnych zarówno inwestorów prywatnych, jak i instytucjonalnych.”

Mateusz Sarapata | Artur Rawski Prezes Zarządu | Wiceprezes Zarządu FORUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.