Referencje od kolejnych zadowolonych klientów

19 sierpnia 2013 Z życia firmy

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy kolejne sześć listów referencyjnych od klientów, z którymi realizowaliśmy projekty w pierwszej połowie 2013 r. Bardzo dziękujemy za pozytywne opinie o naszej aplikacji i jakości usług świadczonych przez Zespół FORDATA. Linki do konkretnych referencji znajdziecie Państwo poniżej.

Z firmą Inter Groclin Auto SA współpracowaliśmy przy okazji organizowania data roomu mającego na celu usprawnienie wymiany poufnych dokumentów z firmą Kabel Technik w celu podpisania umowy transakcyjnej. Referencje z realizacji projektu dostępne są pod linkiem. Inter Groclin Auto SA jest jednym z liderów produkcji poszyć foteli samochodowych w Europie. Dzięki połączeniu wieloletniej tradycji wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, firma od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie. Jej produkty i rozwiązania zdobyły uznanie oraz zaufanie głównych producentów samochodów w Europie.
Z firmą POL-MOT Auto S.A. współpracowaliśmy podczas przygotowania bezpiecznego repozytorium dokumentów, które następnie zostało udostępnione innym podmiotom w celu dokonania analizy Due Diligence. Referencje z realizacji projektu dostępne są pod linkiem. POL-MOT Auto S.A. jest jedną z największych wielomarkowych firm dealerskich w Polsce. Obecnie prowadzi działalność w sześciu miastach w Polsce, gdzie ma 11 salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze.

BudoserwisZ firmą Budoserwis Z.U.H Sp. z o.o. współpracowaliśmy przy organizacji virtual data room w trakcie procesu prywatyzacji spółki Ciepło Kaliskie. Firma Budoserwis Z.U.H Sp. z o.o. istnieje nieprzerwanie od ponad 20 lat. Budoserwis jest prężnie działającym ośrodkiem konsultingowym oraz inwestycyjno-remontowym. Jest jedną z pierwszych firm z kapitałem polskim, która w latach 90-tych była zaangażowana w procesy restrukturyzacyjne przemysłu ciężkiego. Specjalizujemy się w usługach doradczych z zakresu wycen, analiz i ekspertyz oraz zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę rynku nieruchomości. Drugim filarem działalności spółki są montaże, remonty maszyn, urządzeń i instalacji, a także generalne wykonawstwo inwestycji. Referencje z realizacji projektu dostępne są pod linkiem.

Z firmą Etisoft Sp. z o.o. współpracowaliśmy w związku z przygotowaniem bezpiecznego środkowiska w trakcie poszukiwania partnera strategicznego. Referencje z realizacji projektu dostępne są pod linkiem. ETISOFT Sp. z o.o. jest obecnie największym w Polsce producentem etykiet foliowych stosowanych do trwałych oznaczeń w przemyśle. Firma wykorzystuje nowoczesne technologie druku oraz posiada najnowocześniejszy w Europie park maszynowy.

Z doradcą Grant Thornton współpracowaliśmy w związku z realizacją projektu na rzecz dwóch klientów, którego wymaganiem było umożliwienie bliskiej współpracy biznesowej między tymi podmiotami. Referencje z realizacji projektu dostępne są pod linkiem. Grant Thornton Sp. z o.o. jest jedną z najdłużej działających, a zarazem najszybciej rozwijających się firm audytorsko-doradczych w Polsce. Atutem Spółki jest połączenie wysokiej jakości realizowanych działań wraz z wieloletnim doświadczeniem, co w sposób bezpośredni wpływa na zbudowanie relacji pomiędzy Klientem a doradcą opartych na pełnym zaufaniu.

Ze spółką EDORADCA Sp. z o.o. współpracowaliśmy podczas poszukiwania Inwestora dla dwóch spółek celowych. Referencje z realizacji projektu dostępne są pod linkiem. EDORADCA Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w doradztwie finansowym, prowadzeniu konsultacji w zakresie funduszy unijnych oraz realizacji projektów szkoleniowych. Dzięki połączeniu międzynarodowego doświadczenia wraz z indywidualnym podejściem do klienta, Spółka od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie.